Otvoreno javno savjetovanje o Nacrtu Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja, nastavnika, odgajatelja i stručnih suradnika u školskim ustanovama i učeničkom domu

Otvoreno je javno savjetovanje o Nacrtu Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja, nastavnika, odgajatelja i stručnih suradnika u školskim ustanovama i učeničkom domu iz nadležnosti Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta otvara javno savjetovanje o Nacrtu Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja, nastavnika, odgajatelja i stručnih suradnika u školskim ustanovama i učeničkom domu.

Javno savjetovanje otvoreno je od 25. siječnja 2016. do 25. veljače 2016. godine.

Cilj javnog savjetovanje je prikupiti primjedbe i prijedloge zainteresirane javnosti o Nacrtu Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja, nastavnika, odgajatelja i stručnih suradnika u školskim ustanovama i učeničkom domu.

Pozivaju se svi zainteresirani da dostave svoje primjedbe i prijedloge na tekst, kao i konkretne primjedbe i prijedloge o Nacrtu  Pravilnika, preko elektroničke aplikacije e-Savjetovanje.

Tekst Nacrta Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja, nastavnika, odgajatelja i stručnih suradnika u školskim ustanovama i učeničkom domu iz nadležnosti Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta dostupan je na sljedećoj poveznici.

(Tekst preuzet sa stranica MZOS-a.)

objavio: Romana Herout   datum: 8. 2. 2016.