Techmen - promocija Office365

7. travnja u našoj školi je održana promocija projekta "Techmen - promocija Office365 kroz interaktivne radionice i predavanja o tehnologiji" za učenike Gimnazije Daruvar. Svi učenici prvih razreda imali su prilike vidjeti mogućnosti novog MS Office 365 Education i njegovog dodatka Office Mix za PowerPoint.

Prezentaciju koja je trajala dva školska sata vodili su studenti Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku Ivan Marković i Luka Mandić koji rade na ovom projektu u sklopu msacademic. Techmeni su na zanimljiv način demonstrirali učenicima mogućnosti Office alata, odnosno njihove praktične primjene u svakodnevnim školskim aktivnostima.

Učenici su aktivno pratili predavanje i sudjelovali u njemu, a kao poticaj za rad u predstavljenim im programima techmeni su ih pozvali da sudjeluju u natjecanju među školama: sve osnovne i srednje škole na području Republike Hrvatske se mogu natjecati u izradi Office Mix prezentacija i pritom osvojiti nagradu. Ovakvi projekti i rad s učenicima u novim tehnologijama i kroz interaktivne radionice omogućavaju našim učenicima lakše učenje i rad u suvremenom svijetu, pa se stoga i zahvaljujemo Techmen ekipi.

Zbog zainteresiranosti učenika, škole i techmena očekujemo u budućnosti ostvarivanje ovakvih i sličnih radionica sve u cilju uspješnijeg i kvalitetnijeg obrazovanja naših učenika.

objavio: IVANA MILAŠIN   datum: 14. 4. 2015.