ŽUPANIJSKA NATJECANJA - 2015.
Evo rezultata naših učenika na županijskim natjecanjima:
-
INFORMATIKA - programiranje: Hrvoje Ditrih (3.B) - 1.mjesto
-
VJERONAUK - ekipno: Karlo Gjuras, Ivana Štern, Ivana Andričević, Marija Mićanović, Ivana Lovrić (1. i 2. raz.) - 2. mjesto
-
FIZIKA:
-
Igor Aradski (1.B) - 1.mjesto
-
Antonio Ilinović (1.B) - 2.mjesto
-
Mario Zec (2.B) - 2.mjesto
-
GEOGRAFIJA:
-
Igor Aradski (1.B) - 1.mjesto
-
Silvia Podsednik (1.C) - 3.mjesto
-
Antonio Ilinović (1.B) - 4.mjesto
-
Sven Lasta (2.B) - 1.mjesto
-
Leo Žukina (3.A) - 1.mjesto
-
Teo Slivar (3.A) - 2.mjesto
-
Ante Jaković (3.A) - 5.mjesto
-
Joakim Jaković (3.A) - 6.mjesto
-
Đuro Belačić (3.A) - 7.mjesto
-
Matea Šourek (3.C) - 9.mjesto
-
Želimir Prhal (4.C) - 7.mjesto
-
ENGLESKI JEZIK:
-
Valerija Ambrož (2.A) - 3.mjesto
-
Iva Družin (4.A) - 3.mjesto
-
Barbara Palijan (4.C) - 5.mjesto
-
Doris Štimac (4.B) - 6.mjesto
-
MATEMATIKA:
-
Mario Zec (2.B) - A kategorija - 1.mjesto
-
Sven Lasta (2.B) - 2.mjesto
-
Igor Aradski (1.B) - 1.mjesto
-
Soraya Matković (1.B) - 7.mjesto
-
Vedran Markanović (1.B) - 8.mjesto
-
NJEMAČKI JEZIK: Hana Novotni (4.C) - 2.mjesto
-
HRVATSKI JEZIK:
-
Karlo Gjuras (1.A) - 2.mjesto
-
Antonela Vonić (1.C) - 8.mjesto
-
Matea Klobučar (2.A) - 1.mjesto
-
Dajana Havojić (3.A) - 3.mjesto
-
Tamara Horak (3.B) - 10.mjesto
-
Martina Klobučar (4.A) - 2.mjesto
-
Mateja Ilinović (4.B) - 4.mjesto
-
POVIJEST:
-
Karlo Gjuras (1.A) - 2.mjesto
-
Silvija Dmejhal (2.A) - 1.mjesto
-
Danijel Pinkava (2.A) - 2.mjesto
-
Petra Bublić (2.A) - 5.mjesto
-
Ivan Kuhinek (4.B) - 2.mjesto
-
Klara Penezić i Martina Klobučar - istraživački rad - 1.mjesto - predložen za državno
-
MALI NOGOMET: 2.mjesto - srebrna medalja
-
LOGIKA:
-
Tihana Novosad (4.A) - 1.mjesto
-
Nives Ivančić (4.A) - 3.mjesto
-
Bruno Hradec (3.B) - 4.mjesto
-
Dorijan Hašpl (3.A) - 6.mjesto
-
Alen Šourek (3.B) - 8.mjesto
-
Dajana Havojić (3.A) - 9.mjesto
-
David Ćulibrk (3.A) - 10.mjesto
-
FILOZOFIJA:
-
Klara Penezić (4.A) - 2.mjesto
-
Ida Šagovac (4.C) - 3.mjesto
-
KEMIJA:
-
Igor Aradski (1.B) - 2.mjesto
-
Andreo Jambrović (1.A) - 5.mjesto
-
Jan Stranjik (4.B) - 2.mjesto
-
BIOLOGIJA:
-
Igor Aradski (1.B) - 3.mjesto
-
Dajana Havojić (3.A) - 1.mjesto
-
Iva Hroh (3.A) - 3.mjesto
-
Jan Stranjik (4.B) - 3.mjesto
Čestitamo svima!